KURUMSAL / Sosyal Sorumluluk
Hakkımızda
Tarihçe
Yönetim
İnsan Kaynakları
Sosyal Sorumluluk
Belgeler
Tesislerimiz
Bizden Haberler

Sorumluluğumuzun bilincindeyiz, insanların zevk için tükettikleri ürünleri üretiyoruz. İnsan sağlığına duyarlı şekilde, kalite ve hijyenden ödün vermeden, tüketicilerimize sürekli en iyiyi sunmanın çabasını veriyoruz. Ürünlerimizde herhangi bir kimyasal madde, koruyucu vb. katkı maddesi kullanmıyoruz. Ar-Ge çalışmalarımızı, Ürünün doğallığını bozmadan daha üzün süre tazeliğini nasıl koruyabiliriz sorusunun cevabına yoğunlaştırıyoruz. En önemli prensibimiz ürünlerin doğallığını korumak.

Ürünlerimizin kalitesine çok güveniyoruz. Bu kaliteyi müşterilerimize ulaştırıncaya kadar devam ettirebilmek için ambalajlarımızı yeniledik. Çift katlı metalize ambalajlar kullanarak hava ve ışık geçirgenliğini minimum seviyeye düşürdük ki ürünlerimiz ilk gün ki tazeliğini uzun süre muhafaza etsin. Kaliteli ürün kaliteli ambalajda sunulur beyanımızı yineliyoruz.

Dumansız hava sahasını destekliyoruz. İnsanlarımız her şeyin en iyisine layıktır diye düşünüyor ve sigara yasağı ile ilgili her türlü katkıya hazır olduğumuzu ilan ediyoruz.

Fabrikamızda hiçbir atığımız çöpe gitmez. Kağıt ve plastik atıklarımız, geri dönüşümle ilgili firmalar tarafından firmamızdan alınır ve yeniden değerlendirilir. Bütün ambalajlarımızı geri dönüştürülebilir malzemeden yaptırıyoruz.

Doğanın insana sunduğu güzelliklerin farkındayız. Fabrikamızda 100’ün üzerinde ağaç dikerek, açık alanımızın 2000 m² ‘ilk bir kısmını yeşillendirerek çalışanlarımıza ve bizi ziyaret eden müşterilerimize daha yaşanabilir bir alan sunuyoruz.

 
ÖZÇİĞDEM KURUYEMİŞ | KURUYEMİŞ | www.Kuruyemisce.com | www.ozcigdemkuruyemis.com.tr